Harmonogram zajęć dodatkowych

HARMONOGRAM GODZIN KARTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Lp. DZIEŃ TYGODNIA TERMIN TEMATYKA ZAJĘĆ TYP ZAJĘĆ PROWADZĄCY
1. PONIEDZIAŁEK 7.05-7.50 Zajęcia wyrównawcze z matematyki Zajęcia wyrównawcze B. Hamróz
2. 8.00-9.40 Zajęcia wyrównawcze z geografii Zajęcia wyrównawcze H. Gierot
3. 10.45-12.25 Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z historii (w ramach zastępstw) Koło zainteresowań D. Jakubczak
4. 13.30-15.15 Zajęcia informatyczne Koło zainteresowań P. Niegowska
5. 13.30-14.25 Klub Miłośników Scrabble Koło zainteresowań I. Felka-Krufczyk
6. 14.30-15.30 Koło muzyczne Koło zainteresowań I. Felka-Krufczyk
7. 14.30-15.15 Wolontariat Koło zainteresowań P. Kaczmarczyk
8. 14.30-15.15 Koło filmowe Koło zainteresowań A. Suchecka-Wójcik
9. 14.30-15.15 Zajęcia sportowe Koło zainteresowań K. Koźlik
10. 15.30-16.30 Siłownia Koło zainteresowań K. Koźlik
11. WTOREK 7.05-7.50 Koło chemiczne Koło zainteresowań M. Szymczak
12. 13.40-14.25 Zajęcia artystyczne Koło zainteresowań T. Szczęsny
13. 13.30-15.30 Zajęcia sportowo – taneczne Koło zainteresowań S. Klinner-Hadelka
14. 13.40-14.25 Trudności w czytaniu i pisaniu Zajęcia wyrównawcze I. Felka-Krufczyk
15. 14.30-15.30 Klub Miłośników Języka i Kultury Francuskiej Koło zainteresowań I. Felka-Krufczyk
16. 14.30-15.15 Koło historyczne/zajęcia wyrównawcze Koło zainteresowań/ zajęcia wyrównawcze D. Jakubczak
17. 15.15-16.00 Koło matematyczne/zajęcia wyrównawcze Koło zainteresowań/ zajęcia wyrównawcze K. Jabłońska
18. ŚRODA 8.55-9.40 Trudności w czytaniu i pisaniu Zajęcia wyrównawcze I. Felka-Krufczyk
19. 13.40-14.25 Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Zajęcia wyrównawcze J. Lorent-Szeja
20. 14.30-15.40 Koło teatralne Koło zainteresowań J. Lorent-Szeja
21. 14.30-15.15 Koło dziennikarskie Koło zainteresowań J. Stanowska
22. 14.30-15.15 Koło matematyczne Koło zainteresowań A. Nowak
23. 14.30-15.15 Koło fizyczne Koło zainteresowań P. Niegowska
24. 14.30-15.15 Koło geograficzne „Palcem po mapie” Koło zainteresowań H. Gierot
25. CZWARTEK 8.00-8.45 Zajęcia wyrównawcze z geografii Zajęcia wyrównawcze H. Gierot
26. 11.40-15.40 Koło geograficzne „Palcem po mapie” Koło zainteresowań H. Gierot
27. 13.40-14.25 Koło muzyczne Koło zainteresowań I. Felka-Krufczyk
28. 14.30-15.30 Koło fotograficzne Koło zainteresowań I. Felka-Krufczyk
29. 14.30-15.15 Koło filmowe Koło zainteresowań A. Suchecka-Wójcik
30. 14.30-15.15 Język niemiecki – przygotowanie do egzaminu Koło zainteresowań S. Witek
31. PIĄTEK 8.55-9.40 Trudności w czytaniu i pisaniu Zajęcia wyrównawcze I. Felka-Krufczyk
32. 10.45-12.25 Zajęcia wyrównawcze z geografii Zajęcia wyrównawcze H. Gierot
33. 13.30-15.30 Koło hodowlane Koło zainteresowań M. Mega
34. 13.40-14.25 Język angielski dla uczniów zdolnych Koło zainteresowań S. Garczorz