Goście z organizacji AIESEC w SP39 (2017)

Nadeen Kamal z Jordanii oraz Gabriela Cretu z Rumunii to wolontariusze z organizacji AIESEC, którzy od 2-16 października będą gościć w naszej szkole. Biorą udział w programie, który ma na celu wprowadzenie dialogu międzykulturowego, niesienie pokoju i tolerancji oraz upowszechnianie edukacji. AIESEC stwarza młodym ludziom możliwość zdobywania doświadczenia w kontaktach międzynarodowych i pozwala im postawić pierwsze kroki na drodze do przyszłej kariery zawodowej. Program daje możliwość poznania kultury krajów z których pochodzą wolontariusze nie tylko przez ich prezentacje ale również i bezpośrednią konwersacje w jeżyku angielskim.
Z tego powodu mamy ogromną prośbę do wszystkich naszych uczniów, absolwentów i przyjaciół Szkoły o ugoszczenie jednego z gości. Dzięki uprzejmości p. Soni Witek, która zgodziła się na przyjęcie Nadeen, pozostaje nam jeszcze znalezienie rodziny, która będzie chciała przyjąć Gabrielę. Zobaczcie proszę co o sobie mówi.

Jeżeli byłaby jakaś rodzina chętna poznać i ugościć Gabrielę to prosimy o kontakt. Wszelkich informacji udziela pan Sławomir Garczorz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.